Code Center سریال زندگی گمشده | بازیگران و داستان قسمت آخر سریال زندگی گمشده - دانلود،دانلود آهنگ جدید،دانلود فیلم جدید
X
تبلیغات
زولا

سریال زندگی گمشده | بازیگران و داستان قسمت آخر سریال زندگی گمشده

جمعه 8 دی 1396 ساعت 20:10

سریال زندگی گمشده | بازیگران و داستان قسمت آخر سریال زندگی گمشده

برچسب ها: بازیگران سریال زندگی گمشده,زمان پخش سریال زندگی گمشده,آخر سریال گمشده چی میشه ,بیوگرافی بازیگران سریال گمشده, خلاصه قسمت آخر سریال گمشده ,درباره قسمت آخر سریال گمشده , عکس و خلاصه داستان سریال گمشده, عکسهای سریال گمشده,قسمت آخر سریال گمشده چی میشه , همه چیز درباره سریال گمشده,بیوگرافی و عکس مهمت در سریال گمشده,بیوگرافی و عکس ازلم در سریال ترکی گمشده,بیوگرافی و عکس لیلا در سریال گمشدهسریال زندگی گمشده | بازیگران و داستان قسمت آخر سریال زندگی گمشده

سریال زندگی گمشده | بازیگران و داستان قسمت آخر سریال زندگی گمشده

داستان و قسمت آخر سریال زندگی گمشده که خلاصه داستان سریال ترکی زندگی گمشده را برای شما همراه با عکس سریال زندگی گمشده قرار داده ایم.

دختر جوانی با رویاهای بزرگ و جاه طلبی اش در یک لحظه و در زمانی که اصلا انتظارش را نداشت زندگیش تغییر میکند.سریال زندگی گمشده توسط شرکت لیمون برای شبکه آ تی وی تولید شده است. این سریال سال ۲۰۱۵ و به کارگردانی Taner Akvardar و نویسندگی Yelda Eroğlu و Gül Abus Semerci ساخته شده است

آسیه پس از اینکه از مردی که دوستش داشت حامله می شود، تازه متوجه میشود در انتخاب مردی که عاشقش شده است چه اشتباه بزرگی کرده است.آسیه زمانی که مردی که عاشقش بود از وی میخواد سقط جنین کند دیوانه وار او را با چاقو میزند و فرار میکند. در این فرار خواهرش هم او را همراهی میکند و هنگام فرار یک ماشین جیپ میشوند.

داخل ماشین ، نوه یک خانواده ثروتمند به اسم چتین و یک دختر به اسم سلن هست که چتین فکر میکنند قرار است بزودی با هم نامزد کنند و بخاطر همین هر هفته با هم به مزرعه ای که در قبضه (Gebze) دارند می روند.

آسیه زن را متقاعد میکند که چتین وی را فریب داده و جر و بحث بین چتین و آن زن در لبه یک صخره و پرتگاه رخ میدهد.زن در حین این جر و بحث از پرتگاه به پایین پرت شده و میمرد ، آسیه هم برای اینکه از تمام مشکلاتش رهایی پیدا کند خود را بجای سلن جا میزد و با اینکار علاوه بر خودش که همه فکر میکنند زن مرده آسیه است، چتین را هم از یک مشکل بزرگ راحت میکند و در ازای اینکار از چتین ۵۰ هزار لیر پول درخواست میکند.

اما موضوع به اینجا ختم نشده و وی با این مبلغ راضی نمیشود و در یک خانه متعلق به خانواده چتین مستقر شده و هر روز اهدافش بزرگتر و بزرگتر می شود و از طرفی دیگر برای محافظت از چیزهایی که بدست آورده است مبارزه میکند.از خانواده آسیه فقط خواهرش مینه میداند که آسیه نمرده است ولی نامادریش از لوازم آسیه که بهش تحویل دادند و بخاطر رفتارهای مینه به این موضوع مشکوک شده است.

پروین نامادری آسیه هم زندگی سختی داشته و برای نظافت به خانه مردم میرفت و به اجبار با پدر آسیه ازدواج کرده است.آسیه هم مثل همه مردم دختری است که خوبی ها و بدی هایی دارد. او برای بتواند عروس خانواده چتین بشود و دارای یک زندگی ثروتمند شود دست به هرکاری میزند و از گفتن هیچ دروغی ابایی ندارد و تنها ترس وی برگشتن به آن زندگی فقیرانه است زندگی که در آن حتی از پدر خودش هم مهر و محبتی ندیده بود.

ماجرای سریال زندگی گمشده اینطوری شروع می شود ، سریالی که فیلمبرداری و بازیگران آن عالی هستن. ما فکر میکنیم این سریال با داستان زیبایش و مخصوصا کارکتر آسیه باعث جذب مخاطبان زیادی شود.

سریال زندگی گمشده | بازیگران و داستان قسمت آخر سریال زندگی گمشده

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.